Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розмір: 185х290 мм
- Об'єм: 1400 мл
- Висота 120 мм
- Матеріал: порцеляна
- набір: техтара
- Можна мити в посудомийній машині
- Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Вся лінійка посуду у професійному фарфорі також враховує нахил 70 градусів, це важливо, оскільки при подачі страв, тарілка або чашка не зісковзує з підносу офіціанта. Не спотворює оригінальний смак страв, легко миється та не вбирає запахи. Стійкий до подряпин і після багаторазового використання не втрачає первісний вигляд. Використовується для перших страв та салатів
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 1400 мл |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте



