Новинка

Цукорниця Helios Extra White біла порцелянова 150 мл (A7069)
- Немає в наявності
- Код: A7069
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 377-37-65
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуд TM Helios вирізняється оптимальним співвідношенням ціна-якість і різноманітністю барвистого паковання на всі випадки життя. У представленій різноманітності товарів є посуд як для барів, ресторанів, готелів тощо, так і для повсякденного застосування в домашніх умовах. TM Helios виробляє склянки та стопки, келихи та фужери, графини та салатники, столові набори, набори для чаю та кави й багато іншого. Гарна якість товарів, що пройшли обов'язкову сертифікацію, яскраве та оригінальне паковання, великий вибір моделей, форм і деколів роблять наш посуд чудовим придбанням для дому, прекрасним подарунком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Наявність дозатора | Немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 130 мл |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нижній діаметр, мм | 60 мм |
| Верхній діаметр, мм | 65 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


