Новинка
-28%
-28%Скляний глечик Helios Аланія з кришкою 1300 мл (YZH)
- В наявності
- Код: YZH
153,12 ₴
110,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 377-37-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляний глечик Helios Аланія з кришкою 1300 мл (YZH-1.3L)
Зберігає прохолоду та тепло тривалий час, використовується для гарячих та холодних напоїв. Стійкий до подряпин і після багаторазового використання не втрачають первісний вигляд.
Такі глечики зроблені з високоякісного скла та оформлені в гарному дизайні. Завдяки важкоавому дну, глечики стійкіші на столі. А оформлення глечиків підійде для кожного. Також є можливість придбати цілий набір. Це чудовий подарунок для вас і вашої родини.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1300 мл |
| Висота | 210 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 110,25 ₴


