Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветниця квадратна 12,5*12,5*8см бамбукова з кришкою Helios 7255
Серветка квадратної форми розміром 12,5*12,5*8 см з кришкою, призначена не тільки для утримання серветок у порядку, але й для додаткового захисту від пилу та інших зовнішніх впливів.
Серветка, підкреслює увагу до деталей і створює гармонійний вигляд вашого комплекту сервіровки. Бамбук, як матеріал, надає всьому натурального та екологічного вигляду, що важливо для тих, хто цінує стиль і піклується про навколишнє середовище.
Комбінування серветниці з підносом круглої форми також додасть симетрії та естетики до вашого столу. Можливо, ці продукти підійдуть для різних випадків, створюючи затишну атмосферу і надаючи особливого значення вашим аранжуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 106,86 ₴

