-28%Jug 1,6 л Octime Глечик із кришкою
- В наявності
- Код: N1104
318,24 ₴
229,13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 377-37-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення — для води та соку Матеріал — скло Об'єм — 1,6 л Висота — 220 (мм) Діаметр горловини — 110 (мм) Діаметр дна — 110 (мм) Окрас — однотонний
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 110 мм |
| Висота | 220 мм |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Нижній діаметр | 110 мм |
| Об'єм глечика / графина / декантера, л | 1.6 |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Тип | Глек |
- Ціна: 229,13 ₴

